23
роки
на ринку
України

Історія компанії

1990 рік – у Черкасах зареєстровано приватне мале підприємство «ВАМП», а в 1994 році на його основі організовано Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАМП», яке в наступному році почало випускати продукцію під торговою маркою «ВАМП».

1998 рік – компанія закупила обладнання для виробництва оригінальної поліетиленової тари. Кращі дизайнери і технологи компанії ведуть постійну роботу з поліпшення дизайну і ергономічності упаковки.

2000 рік – розпочато будівництво власного заводу в м.Черкаси для виробництва та фасування охолоджуючих рідин, гальмівних рідин, моторних масел.

2002 рік – завдяки бездоганній діловій репутації і динамічним темпами зростання продажів, компанія стала офіційним постачальником продукції ТМ ВАМП на головний конвеєр «Авто ЗАЗ-ДЕУ».

2003 рік – ми виходимо на міжнародний ринок. Крім регулярних налагоджених поставок нашої продукції в країни ближнього зарубіжжя, укладено договір на експорт гальмівних рідин в Грецію.

2006 рік – на заводі розпочато впровадження автоматичних ліній, що дозволило не тільки збільшити виробничу потужність і об’єм випуску продукції, але і контролювати процес за допомогою комп’ютерної системи.

2007 рік – проведено офіційний аудит системи менеджменту якості і отримано Сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000. У доповнення до нього підприємство отримало Сертифікат відповідності вимогам національного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001.

2010 рік – ТОВ “ВАМП” реорганізовано і перейменовано в Товариство з обмеженою відповідальністю “Черкаський завод автохімії”.

2011 рік – пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії стає експорт власної продукції в інші країни світу у відповідності з довгостроковою програмою виходу на світовий ринок.

2012 рік – за результатами успішного проходження аудиту міжнародний орган по сертифікації QSCert видав ТОВ «ЧЗА» сертифікат, що підтверджує розробку та впровадження на підприємстві системи якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

лютий 2015 р. – ТОВ «Черкаський завод автохімії» пройшов ресертифікаційний аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008, за результатами якого 16.02.2015 р. компанією QSCert був виданий підтверджуючий сертифікат.