23
роки
на ринку
України

Про компанію ТОВ «ЧЗА»

ТОВ «Черкаський завод автохімії» – одне з найбільших підприємств України, що спеціалізується на виробництві і торгівлі рідинами технічного призначення для автомобільної промисловості. Всі торгові марки («ВАМП», «ПОЛЮС», «Гостовский продукт», «ALTAIR», «ZZIMA»), які ми випускаємо, добре відомі автомобілістам як в Україні, так і за її межами.

Компанія має акредитовану лабораторію, власні склади площею 5000 м2 і завод площею 7000м2, чиї виробничі потужності дозволяють випускати до 200т продукції на добу. Завдяки чіткій системі управління якістю виробництва та кваліфікованій технічній команді, вся наша продукція сертифікована, відповідає найвищим стандартам якості і відповідає вимогам нормативної документації.

Компанія має багатий досвід у виробництві та постачанні охолоджуючих, гальмівних і склоомиваючих рідин, масел і іншої автохімії для будь-яких автомобілів. Ми намагаємось пропонувати кращі ціни, якість і умови для наших клієнтів. Як результат – наша торгова мережа охоплює всю територію України. Компанія працює з усіма споживачами – від найбільших конвеєрних заводів країни до СТО, АЗС, супермаркетів і автомагазинів. Продукція заводу також експортується майже у 50 країн світу.

ПОЛІТИКА ТОВ «Черкаський завод автохімії» В ОБЛАСТІ ЯКОСТІ

1. МІСІЯ КОМПАНІЇ

Ми – КОМПАНІЯ – ЛІДЕР у виробництві і продажі СВІТОВОМУ споживачеві ЯКІСНОЇ автохімії та олив.
Ми даємо світовому споживачеві впевненість і задоволення потреби в ЯКІСНОМУ товарі для автомобілів, зробленому за сучасними технологіями.
Ми створюємо максимально ефективний, ПРОФЕСІЙНИЙ і УСПІШНИЙ колектив співробітників і коло партнерів.

2. ЦІННОСТІ КОМПАНІЇ

ЛІДЕРСТВО
ЯКІСТЬ
СПРЯМОВАНІСТЬ НА РЕЗУЛЬТАТ
КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
ВИСОКА РЕНТАБЕЛЬНІСТЬ

3. БАЧЕННЯ
Наша компанія – ЄДИНИЙ МЕХАНІЗМ, в якому цінується кожен співробітник.
Наша компанія – команда професіоналів, об’єднаних єдиною метою.

4. ГЕНЕРАЛЬНІ ЦІЛІ КОМПАНІЇ
Зміцнення лідируючих позицій на українському ринку і динамічне збільшення продажів на світовому ринку. Стабільно зростаючий дохід. Задоволення потреб наших покупців, співробітників і партнерів.

5. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ
Ми зобов’язуємося виконувати вимоги, встановлені для системи управління якістю Компанії.
Ми зобов’язуємося постійно вдосконалювати систему менеджменту якості Компанії.