23
роки
на ринку
України

Про ВАМП

Абсолютно заслужено, торговій марці ВАМП виділено окреме почесне місце серед загальної інформації про Черкаський Завод Автохімії, тому що ВАМП – це флагман серед інших торгових марок, вироблених Черкаським Заводом Автохімії. Черкаський Завод Автохімії завжди ототожнюють з іменем ВАМП, яке стало практично прозивним і для продукції, і для виробничих потужностей нашого підприємства.

ВАМП – гарантія стабільності якості протягом 23 років!

ВАМП – перша заливка на автоконвейерах українських заводів!

ВАМП – присутність в понад 5000 роздрібних точок України!

ВАМП – експорт в понад 40 країн світу!

Свою історію бренд ВАМП починає з 1990 року, з організації ПП «ВАМП», основним видом діяльності якого був продаж різних товарів – побутової хімії, автокосметики, рідин для автомобілів.

Уже в 1995 році підприємство почало випускати продукцію під торговою маркою «ВАМП», спочатку на Шосткинському заводі хімреактивів, а згодом, в 1998 році, і на своїх виробничих потужностях. У тому ж 1998 році з придбанням обладнання для виробництва поліетиленової тари, було розпочато виготовлення продукції у власній оригінальній упаковці. Це послужило першими гарантіями якості продукту, упаковки, своєчасної логістики та пізнавання на ринку.

Можна з упевненістю заявити, що це перший етап формування ВАМП, як бренду.

Завдяки динамічним темпами зростання виробництва і продажів, бездоганній діловый репутації та якості, в 2002 році ми стали офіційним постачальником продукції ТМ ВАМП на головний конвеєр «Авто ЗАЗ-ДЕУ».

У 2003 році ми виходимо на міжнародний ринок з продукцією ТМ ВАМП, зокрема укладаємо договір на експорт наших гальмівних рідин в Грецію. З цього моменту починається активне просування продукції ТМ ВАМП на експорт, і незабаром ВАМП присутній в магазинах Болгарії, Казахстану, ОАЕ, Молдови, Грузії, Алжиру, Польщі та інших країн.

У 2006 році ми вводимо в експлуатацію автоматичну установку з приготування охолоджуючих рідин, а також автоматичну лінію розливу гальмівних рідин, яка в автоматичному режимі етикетує каністри, здійснює налив продукту, герметичну укупорку і маркування каністри. Впровадження автоматичних ліній дозволило не тільки збільшити виробничу потужність і обсяг своєї продукції, а й контролювати процес виробництва і точного фасування продукції ТМ ВАМП за допомогою комп’ютерної системи.

У 2007 році ми провели ребрендинг ТМ ВАМП, відновили і розширили лінійку продукції, перевели її в нову каністру, яка відзначилася сучасним дизайном, ергономічністю, кришкою із захисним кільцем. Разом з каністрою помінявся і дизайн етикетки. Як нова каністра, так і нова етикетка виконані в єдиному корпоративному стилі.

У 2014 році ми розширюємо асортимент ВАМП та виводимо нові види олив на високоякісній синтетичній основі: 5W-30, 5W-40.

І на цьому ми не зупиняємося! ….