23
роки
на ринку
України

Про компанію

ТОВ «Черкаський завод автохімії» – одне з найбільших підприємств України, що спеціалізується на виробництві і торгівлі рідинами технічного призначення для автомобільної промисловості. Всі торговельні марки («ВАМП», «ПОЛЮС», «ГОСТовський продукт», «ALTAIR», «ZZIMA»), які ми випускаємо, добре відомі автомобілістам як в Україні, так і за її межами.

Компанія має акредитовану лабораторію, власні склади площею 5000м2 і завод площею 7000м2, чиї виробничі потужності дозволяють випускати до 200т продукції на добу. Завдяки чіткій системі управління якістю виробництва та кваліфікованій технічній команді, вся наша продукція сертифікована, відповідає найвищим стандартам якості і відповідає вимогам нормативної документації.

Компанія має багатий досвід у виробництві та постачанні охолоджуючих, гальмівних і склоомиваючих рідин, олив та іншої автохімії для будь-яких автомобілів. Ми прагнемо пропонувати кращі ціни, кращу якість і кращі умови для наших клієнтів. Як результат – наша торгова мережа охоплює всю територію України. Компанія працює з усіма споживачами – від найбільших конвеєрних заводів країни до СТО, АЗС, супермаркетів і автомагазинів. Продукція заводу також експортується майже у 50 країн світу.