23
роки
на ринку
України

Про компанію ТОВ ЧЗА

ТОВ «Черкаський завод автохімії» – одне з найбільших підприємств України, що спеціалізується на виробництві і торгівлі рідинами технічного призначення для автомобільної промисловості. Всі торгові марки («ВАМП», «ПОЛЮС», «ГОСТовский продукт», «ALTAIR», «ZZIMA»), які ми випускаємо, добре відомі автомобілістам як в Україні, так і за її межами.

Компанія має лабораторію, яка має сертифікат відповідності вимірювальних можливостей від 30.11.2016 р., власні склади площею 5000 м2 та завод площею 7000м2, чиї виробничі потужності дозволяють випускати до 200т продукції в добу. Завдяки чіткій системі управління якістю виробництва і кваліфіковаій технічнії команді, вся наша продукція сертифікована, відповідає найвищим стандартам якості і відповідають вимогам нормативної документації.

Компанія має багатий досвід у виробництві та постачанні охолоджуючих, гальмівних і склоомиваючих рідин, олив та іншої автохімії для будь-яких автомобілів. Ми прагнемо пропонувати кращі ціни, кращу якість і кращі умови для наших клієнтів. Як результат – наша торгова мережа охоплює всю територію України. Компанія працює з усіма споживачами – від найбільших конвеєрних заводів країни до СТО, АЗС, супермаркетів та автомагазинів. Продукція заводу також експортується майже у 50 країн світу.