• 200 L

Охолоджучі рідини та антифризи оптом. Антифризи червоний, зелений, синій

Пропонуємо оптом охолоджуючі рідини нового покоління зі збільшеним терміном служби. Відрізняються високим коефіцієнтом теплопередачі, оскільки утворює найтоншу захисну плівку лише у місцях початку корозії, що дозволяє продовжити термін служби присадок. Забезпечує збалансований захист системи охолодження за екстремальних температурних умов. Антифризи рекомендовані для всіх основних типів двигунів. За своїми експлуатаційними властивостями антифриз значно перевищує традиційні та аналогічні охолоджуючі рідини.

Де купити охолоджуючі рідини оптом?

Ми активно розвиваємо дилерську мережу. Купити охолоджуючі рідини від виробника можна оптом у будь-якому фасуванні. Антифризи можуть поставлятися у пластикових каністрах, бочках та IBC-контейнерах. Також дуже вигідно купувати антифризи наливом. Найкраще вибирати охолоджуючі рідини від перевірених виробників, так Ви знатимете, що купуєте якісний антифриз.

Антифриз купити в Україні
Вам потрібно купити антифриз автомобільний в Україні? Тоді наш завод запропонує вам найкращий автомобільний антифриз  вигідною ціною. Ми продаємо антифризи високої якості за доступними цінами.

Переваги:

Висока теплоємність та теплопровідність (ефективний відбір та відведення тепла).
Витривалість за умов високотемпературних режимів сучасних двигунів.
Захист металів від корозії та кавітації.
Попереджують локальні перегріви.
Низькі температури початку кристалізації та замерзання.
Інертність до гумових шлангів, ущільнювачів та полімерів.
Зберігають властивості при роботі та зберіганні.