Новини

​На при кінці літа 24 серпня день народження нашої країни у 2023 році їй виповнюється 32 роки, це молода держава на стадії становлення, та зараз переживає найбільш складний період в сучасній історії. У школі вчителі історії нас навчали та говорили про Київську Русь, про створення Київської держави в 9 столітті, про свата всієї Європи Ярослава Мудрого, Хрещення Русі Володимиром Великим, про княгиню Ольгу…
Синьо-жовте поєднання кольорів є символами України в новітньому їх трактуванні: синій колір — безхмарне небо як символ миру, а жовтий колір – стиглі пшеничні ниви як символ достатку.
​ОСОБЛИВОСТІ ДВОТАКТНИХ ДВИГУНІВ
Двотактні двигуни, на відміну від чотиритактних, не мають окремої системи маслопроводів. Змащення в таких моторах здійснюється змішуванням масла марки 2Т з бензином у визначеній пропорції. У двигун надходить суміш, що складається з палива, повітря і часток змащення. Під час вигорання речовини в циліндрі, масло спалюється одночасно з нею.
​Шановні колеги та партнери,

Щороку, в останню неділю травня, ми відзначаємо День Хіміка і вшановуємо працівників хімічної та нафтохімічної промисловості.

Сьогоднішні виклики вимагають від нас злагодженої та відповідальної роботи. Ми працюємо не лише для сьогодення, а й для майбутнього. Ми віримо, ми знаємо і ми наближаємося до нових досягнень!
Наша компанія пропонує широкий асортимент високоякісних моторних олив, спеціально розроблених для сільськогосподарських машин. Наші продукти гарантують ефективну роботу двигунів та продовження терміну служби, що є важливим фактором для вашого успішного бізнесу.
Посівна кампанія вимагає надзвичайної уваги до деталей, особливо коли йдеться про ефективну роботу сільськогосподарської техніки. У цьому процесі ви не можете нехтувати вибором компонентів, таких як моторні оливи та антифризи. Вони необхідні для забезпечення оптимальної, безперебійної роботи машин для збереження ефективної роботи.
День Збройних сил України — одне з найважливіших свят цього року
Хочете в найбільш вигідному світлі представити свій бренд клієнтам? Для цього не потрібно налагоджувати окрему лінію виробництва.
Ми надамо Вам всю інформацію стосовно автомастил, зокрема про наявність, вартість, умови доставки.
​ТОВ «Черкаський завод автохімії» – підприємство, яке має величезний досвід у виготовленні пластикової продукції.
Моторна олива 5W-40 здобула високу популярність завдяки високим властивостям і невибагливості щодо погодних умов.
З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 68