Новини

Наша компанія пропонує широкий асортимент високоякісних моторних олив, спеціально розроблених для сільськогосподарських машин. Наші продукти гарантують ефективну роботу двигунів та продовження терміну служби, що є важливим фактором для вашого успішного бізнесу.
Посівна кампанія вимагає надзвичайної уваги до деталей, особливо коли йдеться про ефективну роботу сільськогосподарської техніки. У цьому процесі ви не можете нехтувати вибором компонентів, таких як моторні оливи та антифризи. Вони необхідні для забезпечення оптимальної, безперебійної роботи машин для збереження ефективної роботи.
День Збройних сил України — одне з найважливіших свят цього року
Хочете в найбільш вигідному світлі представити свій бренд клієнтам? Для цього не потрібно налагоджувати окрему лінію виробництва.
Ми надамо Вам всю інформацію стосовно автомастил, зокрема про наявність, вартість, умови доставки.
​ТОВ «Черкаський завод автохімії» – підприємство, яке має величезний досвід у виготовленні пластикової продукції.
Моторна олива 5W-40 здобула високу популярність завдяки високим властивостям і невибагливості щодо погодних умов.
З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника України.
Наша компанія пропонує на взаємовигідних умовах виробництва літніх склоомивачів під вашим брендом.
Щорічно, в останню неділю травня святкується день хіміка і вшановуються працівникі хімічної та нафтохімічної промисловості промисловості.
До 25-ї річниці бренду VAMP Черкаський завод автохімії презентував лінійку професійних антифризів VAMP Pro на моноетиленгліколі з мультифункціональним пакетом присадок – Alpha TRIventol.
← Попередня Наступна → 1 2 3 4 Остання
Показані 1-15 з 64