Новини

Оливи VAMP 10W-30 4T API SG/CD та VAMP 10W-40 4T API SJ, SG — це високоякісні малозольні оливи, спеціально розроблені для чотиритактних двигунів генераторів, мотоциклів, мотоблоків та іншого обладнання. Вони забезпечують оптимальний захист і продуктивність двигунів навіть у важких умовах експлуатації.
Двотактні двигуни використовуються в різноманітній техніці, від скутерів і мотоциклів до газонокосарок та мотокос. Для їхньої надійної роботи необхідне спеціальне масло, яке змішується з бензином. Масло 2Т Vamp створене саме для таких двигунів, забезпечуючи їх ефективність та довговічність.
День хіміка! Це свято науки, творчості та безмежного потенціалу. Для нашого хімічного виробництва це особливе свято, коли ми можемо пишатися нашими досягненнями, інноваціями та внеском у розвиток галузі.
Зичимо Вам миру, злагоди та благополуччя!
Посівна кампанія вимагає надзвичайної уваги до деталей, особливо коли йдеться про ефективну роботу сільськогосподарської техніки. У цьому процесі ви не можете нехтувати вибором компонентів, таких як моторні оливи та антифризи. Вони необхідні для забезпечення оптимальної, безперебійної роботи машин для збереження ефективної роботи.
ТОВ Черкаський завод автохімії відомий на теренах України давно, має широку лінійку продукції, яку ви можете знайти в спеціалізованих магазина, АСЗ, СТО та навіть в маленьких крамничках поруч з будинком. Історія становлення — довгий шлях від ідеї однієї людини до реалізації та побудови виробництва великою командою, дорога в довжину більше 20 років.
​Ми завжди віримо в дива, з роками ми стаємо дорослими, але хочемо бачити дива та вірити у все найкраще, особлива пора – новорічні свята. Ми віримо, що 1 січня настане зовсім нове щасливе життя, настане МИР в Україні.
Чи вчасно ви міняєте гальмівну рідину? Стабільність роботи гальмівної системи – це безпека не тільки для вас, але й для ваших пасажирів. Ми рекомендуємо вчасно міняти гальмівну рідину. Черкаський завод автохімії виготовляє широкий асортимент гальмівних рідин, щоб задовольнити потреби всіх автомобілів: «Нева», «Нева-супер», «ДОТ-3», «ДОТ-4», «ДОТ-4 Ультра».
Свято Покрови, відоме здавна, відзначалося з особливим пишанням. Найбільшими прихильниками свята були козаки, які воздвигали храми і церкви на честь святої Покрови. День Покрови в історії України має свої важливі пам'ятні події. У цей день було офіційно утворено Українську Повстанську Армію, та з роками це свято стало не просто релігійним, але й національним.
​На при кінці літа 24 серпня день народження нашої країни у 2023 році їй виповнюється 32 роки, це молода держава на стадії становлення, та зараз переживає найбільш складний період в сучасній історії. У школі вчителі історії нас навчали та говорили про Київську Русь, про створення Київської держави в 9 столітті, про свата всієї Європи Ярослава Мудрого, Хрещення Русі Володимиром Великим, про княгиню Ольгу…
Синьо-жовте поєднання кольорів є символами України в новітньому їх трактуванні: синій колір — безхмарне небо як символ миру, а жовтий колір – стиглі пшеничні ниви як символ достатку.
​ОСОБЛИВОСТІ ДВОТАКТНИХ ДВИГУНІВ Двотактні двигуни, на відміну від чотиритактних, не мають окремої системи маслопроводів. Змащення в таких моторах здійснюється змішуванням масла марки 2Т з бензином у визначеній пропорції. У двигун надходить суміш, що складається з палива, повітря і часток змащення. Під час вигорання речовини в циліндрі, масло спалюється одночасно з нею.
​Шановні колеги та партнери, Щороку, в останню неділю травня, ми відзначаємо День Хіміка і вшановуємо працівників хімічної та нафтохімічної промисловості. Сьогоднішні виклики вимагають від нас злагодженої та відповідальної роботи. Ми працюємо не лише для сьогодення, а й для майбутнього. Ми віримо, ми знаємо і ми наближаємося до нових досягнень!
Наша компанія пропонує широкий асортимент високоякісних моторних олив, спеціально розроблених для сільськогосподарських машин. Наші продукти гарантують ефективну роботу двигунів та продовження терміну служби, що є важливим фактором для вашого успішного бізнесу.
← Предыдущая Следующая → 1 2 3 4 ... 6
Показаны 1-15 из 79