Статті

Для ефективної роботи гальмівної системи велику увагу необхідно приділяти гальмівній рідини, вибір якої багато в чому залежить від виду гальмівних механізмів, режиму їх роботи, від матеріалів деталей.
Найбільш розумним критерієм вибору антифризу служить орієнтир на склад, а не на колір. Сьогодні популярністю користуються етиленгліколеві охолоджуючі рідини
Черкаський завод автохімії спеціалізується на виробництві і продажу автохімії в бочках і наливом — охолоджуючі рідини, моторне масло, трансмісійне масло, гальмівна рідина.
Каністри і ПЕТ пляшки випускаються згідно з технологічним регламентом, нормами і вимогами виробництва. Усі вироби сертифіковані, проходять випробування на міцність.
При недостатній кількості рідини існує ризик, що двигун буде погано охолоджуватися і, відповідно, може перегрітися, що може привести до серйозних пошкоджень деталей двигуна. Доливати антифриз можна, але робити це потрібно правильно.
Бажаєте вибрати ідеальну моторну оливу? Тоді Ви повинні знати про найважливіші аспекти, які допоможуть визначити кращий продукт. Крім того, важливо пам'ятати про деякі нюанси експлуатації моторної оливи, які допоможуть продовжити термін використання двигуна.
Чи вчасно ви замінюєте гальмівну рідину? Стабільність роботи гальмівної системи – це безпека не тільки водія, але і пасажирів. Рекомендуємо вчасно міняти гальмівну рідину.