Статті

​Як вчасно зрозуміти, що моторна олива потребує заміни?
Під час використання автомобіля дуже важливу роль відіграє повноцінне охолодження двигуна внутрішнього згоряння.
Ми розширюємо асортимент каністр!
Дезінфекція рук – це не вибір, а головне правило безпеки для зменшення ризику поширення коронавірусной інфекції.
Черкаський завод автохімії — один з найбільших виробників антифризів, моторних і трансмісійних олив, гальмівних рідин.
ТОВ «Черкаський завод автохімії» відзначає 30-ти річний ювілей.
Черкаський завод автохімії – один з найбільших виробників охолоджуючих рідин, моторних олив і широкого асортименту автохімії.
Пластикові каністри від Черкаського заводу автохімії – це зручна і недорога тара, оскільки ми пропонуємо ціни від виробника.
Для ефективної роботи гальмівної системи велику увагу необхідно приділяти гальмівній рідини, вибір якої багато в чому залежить від виду гальмівних механізмів, режиму їх роботи, від матеріалів деталей.
Найбільш розумним критерієм вибору антифризу служить орієнтир на склад, а не на колір. Сьогодні популярністю користуються етиленгліколеві охолоджуючі рідини
Черкаський завод автохімії спеціалізується на виробництві і продажу автохімії в бочках і наливом — охолоджуючі рідини, моторне масло, трансмісійне масло, гальмівна рідина.
Каністри і ПЕТ пляшки випускаються згідно з технологічним регламентом, нормами і вимогами виробництва. Усі вироби сертифіковані, проходять випробування на міцність.
При недостатній кількості рідини існує ризик, що двигун буде погано охолоджуватися і, відповідно, може перегрітися, що може привести до серйозних пошкоджень деталей двигуна. Доливати антифриз можна, але робити це потрібно правильно.
← Предыдущая Следующая → 1 2
Показаны 1-15 из 17