Статті

Каністри і ПЕТ пляшки випускаються згідно з технологічним регламентом, нормами і вимогами виробництва. Усі вироби сертифіковані, проходять випробування на міцність.
Правила доливання охолоджуючої рідини повинен знати кожен автомобіліст. Це питання виникає при спробах усунення проблем пов’язаних зі зменшенням рівня охолоджуючої рідини. При недостатній кількості рідини існує ризик, що двигун буде погано охолоджуватися і, відповідно, може перегрітися, що може привести до серйозних пошкоджень деталей двигуна. Доливати антифриз можна, але робити це потрібно правильно. У цій статті ми поговоримо саме про те, як правильно доливати охолоджуючу рідину
Бажаєте вибрати ідеальну моторну оливу? Тоді Ви повинні знати про найважливіші аспекти, які допоможуть визначити кращий продукт. Крім того, важливо пам'ятати про деякі нюанси експлуатації моторної оливи, які допоможуть продовжити термін використання двигуна. Оскільки, порушення правил використання моторної оливи зведе нанівець всі його переваги.
Чи вчасно ви міняєте гальмівну рідину? Стабільність роботи гальмівної системи – це безпека не тільки водія, але і пасажирів. Рекомендуємо вчасно міняти гальмівну рідину.