ТОВ «Черкаський завод автохімії»

Про компанію

Черкаський завод автохімії – відомий виробник продукції для автомобільної промисловості, не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Сучасне виробництво, знання та досвід спеціалістів компанії гарантують відповідність продукції світовим стандартам. Ми добре розуміємо потреби наших клієнтів і прагнемо максимально їх задовольнити.

Продукція

Компанія виготовляє понад 300 видів якісної автохімії: охолоджуючі та гальмівні рідини, моторні та трансмісійні оливи, засоби по догляду за авто. Ми пропонуєм фасовану продукцію, а також виготовлення під замовлення Private Label.

Історія компанії

Більше 29 років досвіду в розробці та виробництві мастильних матеріалів для всіх видів транспортних засобів і промислового обладнання.

Контроль якості

Система менеджменту якості Черкаського завода автохімії сертифікована відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001.

Співпраця

Компанія відкрита до прибуткової співпраці з усіма зацікавленими підприємствами та організаціями. Новітні рецептури, високоякісна сировина та сучасне виробництво забезпечують відповідність продукції міжнародним стандартам.