• 200 L

Моторна олива 15W-40 оптом

Моторна олива 15W-40 всесезонна універсальна застосовується у високофорсованих чотиритактних дизельних (без наддуву та з турбонаддувом) та бензинових двигунах внутрішнього згоряння легкових автомобілів, мікроавтобусів та вантажівок згідно з інструкціями виробників транспортних засобів. Олива має низький відсоток чада, що забезпечує легкий пуск двигуна за низьких температур. Підходить для широкого ряду легкових автомобілів, мікроавтобусів та вантажівок. Особливістю оливи є високі антизадирні властивості.
___________________________________________________________________________
Де купити моторну оливу оптом.

Ми активно розвиваємо дилерську мережу. Купити автомобільну оливу від виробника можна оптом у будь-якому фасуванні. Моторна олива може поставлятися у пластикових каністрах, бочках та IBC-контейнерах. Також дуже вигідно купувати оливу наливом. Найкраще вибирати оливу від перевірених виробників, так Ви знатимете, що купуєте якісну автомобыльу оливу.

Моторна олива 15W-40 – найкращий вибір у співвідношенні «ціна-якість». Тим, кого цікавить питання «де можна купити моторну оливу?», радимо купувати моторну оливу у перевіреного виробника за вигіднішою ціною. Ви завжди можете купити автомобільну оливу оптом, все залежить від ваших потреб.

Автомобільну оливу купити в Україні
Вам потрібно купити автомобільну оливу в Україні? Тоді наш завод запропонує вам найкращі автомобільні оливи за вигідними цінами. Ми продаємо моторну оливу високої якості за доступними цінами.