Історія компанії

1990

В Черкасах зареєстровано приватне мале підприємство «ВАМП», основним видом діяльності якого був продаж автокосметики та технічних рідин для автомобілів.

1995

Організовано Товариство з обмеженою відповідальністю «ВАМП», яке в наступному році почало випускати продукцію під торговою маркою «ВАМП» на Шосткинському заводі хімреактивів.

1998

Закуплено обладнання для виробництва поліетиленової тари. Це стало гарантією якості упаковки та своєчасної логістики. Кращі дизайнери і технологи ведуть постійну роботу з поліпшення дизайну та ергономіки упаковки.

2000

Розпочато будівництво власного заводу в місті Черкаси для виробництва та фасування охолоджуючих і гальмівних рідин, моторних олив.

2002

Завдяки бездоганній ділової репутації і динамічним темпам росту продажів, компанія стала офіційним постачальником продукції ТМ «ВАМП» на головний конвеєр «Авто ЗАЗ-ДЕУ».
Продукція ТМ «ВАМП» отримала нагороду «Золота Арка Європи» за досконалість іміджу компанії і якість.

2003

Продукція «ВАМП» удостоєна золотої медалі Національного конкурсу «Вища проба».
Ми виходимо на міжнародний ринок. Крім регулярних налагоджених поставок нашої продукції в країни ближнього зарубіжжя, укладено договір на експорт гальмівних рідин в Грецію, Туреччину, Болгарію, Молдову і Білорусь.

2004

Виробник продукції ТМ «ВАМП» став переможцем Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України».

ТОВ «ВАМП» став лауреатом рейтингу «Краще підприємство України» в номінації «Автохімія і моторні оливи».

Виробник продукції ТМ «ВАМП» став переможцем першого регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України».

2006

На заводі розпочато впровадження автоматичних ліній, що дозволило не тільки збільшити виробничу потужність і обсяг продукції, але і контролювати процес за допомогою комп'ютерної системи.
Розпочато експорт продукції до Грузії, Угорщини та Вірменії.
Ми беремо участь в III AutoShow Azerbaijan 2006 (Азербайджанська Міжнародна виставка запчастин, Аксесуарів і Сервісного Обладнання).
Компанія розширює виробничий парк цеха полієтиленової тари придбанням нових імпортних машин.

2007

Проведено сертифікаційний аудит системи менеджменту якості і отриманий Сертифікат відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000. На додаток до нього підприємство отримало і Сертифікат відповідності вимогам національного стандарту ДСТУ ISO 9001-2001.

2010

ТОВ «ВАМП» реорганізовано і перейменовано в Товариство з обмеженою відповідальністю «Черкаський завод автохімії».
Продукція ТМ «ВАМП» отримала відзнаку на XVIII Київському Міжнародному автосалоні SIA 2010 «За асортимент і високу якість рідин технічного призначення для автомобільної промисловості (антифризи, гальмівні рідини, моторні та трансмісійні оливи, автокосметика).

2011

Пріоритетним напрямком діяльності нашої компанії стає експорт власної продукції в інші країни світу відповідно до довгострокової програми виходу на світовий ринок.

Ми беремо участь у Міжнародній Казахстанській виставці автомобілів і аксесуарів «АВТОЗАПЧАСТИНИ» і «АВТОШОУ».

Черкаський завод автохімії отримав відзнаку на XIX Київському Міжнародному автосалоні SIA 2011 «За кращу автохімію вітчизняного виробництва, представлену в автосалоні».

2012

За результатами успішного проходження сертифікаційного аудиту міжнародний орган по сертифікації видав ТОВ «ЧЗА» сертифікат, який підтверджує розробку і впровадження на підприємстві системи менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008.

Травень 2012 року – Черкаський завод автохімії отримав відзнаку на Київському Міжнародному автосалоні SIA «За широкий асортимент та високу якість технічних рідин для автомобільної промисловості».

2015

Лютий 2015 року – ТОВ «Черкаський завод автохімії» пройшов ресертифікаційний аудит системи менеджменту якості компанії на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001: 2008, за результатами якого 16.02.2015 компанією QSCert був виданий підтверджуючий сертифікат.

2018

Травень 2018 року – система менеджменту якості ТОВ «Черкаський завод автохімії» сертифікована компанією QSCert відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001:2015.

Сьогодні компанія «Черкаський завод автохімії» – провідний виробник автомобільної хімії. Продукція заводу стала символом якості, що підтверджується попитом не тільки в Україні, але і в 40 країнах світу.

2019

2019 рік – розширення асортименту моторних олив бренда VAMP.

2020

2020 рік – ТОВ "Черкаський завод автохімії" успішно пройшов другу щорічну перевірку відповідності системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 і підтвердив дійсність сертифікату.

2020 рік – завершений ребрендинг ТМ VAMP.

2021

2021 – у січні відбувся ресертифікаційний аудит системи менеджменту якості ТОВ "Черкаський завод автохімії" на відповідність вимогам стандарту ISO 9001: 2015. В черговий раз Компанія підтвердила функціонування систем менеджменту відповідно до вимог цього стандарту. Міжнародним органом по сертифікації QSCert видані сертифікати відповідності.