Про компанію

ТОВ «Черкаський завод автохімії» – провідна компанія з виробництва і продажу технічних рідин для автомобільної промисловості. Компанія з моменту заснування робить акцент на високій якості продукції, що відповідає світовим вимогам. Більше 30 років успішної роботи, як на українському, так і на світовому ринках свідчать про стабільність і динамічний розвиток.

КЛЮЧОВІ НАПРЯМИ

Інтелектуальний і технічний ресурс заводу забезпечує виробництво у режимі замкнутого циклу: від ідеї і до упаковки. Компанія має власний завод площею 7000м2 та склади площею 5000м2. Виробництво підприємства обладнане високотехнологічними лініями, що дозволяє виготовляти 200 тонн продукції щодня. Завдяки функціонуючій сертифікованій системі управління якістю, що відповідає ISO 9001 і кваліфікованій технічній команді, вся продукція ЧЗА гарантовано відповідає найвищим стандартам якості та вимогам нормативної документації. ТОВ «Черкаський завод автохімії» – неоднократний призер виставок і конкурсів.

Підприємство має багатий досвід у виробництві та постачанні охолоджуючих, гальмівних і склоомиваючих рідин, олив та іншої автохімії. Команда хіміків-технологів невпинно працює над розширенням асортименту, покращенням існуючих продуктів та розробкою нових для задоволення потреб клієнтів. Уся продукція проходить ретельний контроль якості в сучасній cертифікованій лабораторії та відділі технічного контролю.

Черкаський завод автохімії пропонує необмежені можливості розробки індивідуальної продукції для виробництва Private Label. Ми прагнемо пропонувати кращі ціни, кращу якість і кращі умови для наших клієнтів. Компанія працює з усіма споживачами – від найбільших конвеєрних заводів країни до СТО, АЗС, супермаркетів і автомагазинів. Cьогодні продукція компанії поставляється у більш ніж 50 країн світу. Цей факт є доказом визнання продукції ЧЗА міжнародними партнерами!

Бренд «VAMP» відомий автомобілістам, як в Україні, так і за її межами. Лінійка продукції ТМ «VAMP» включає моторні та трансмісійні оливи, охолоджуючі та гальмівні рідини, засоби по догляду за автомобілем. Понад 300 видів продукції повністю покривають потреби у комплексному обслуговуванні як легкового, так і вантажного транспорту, спецтехніки та сільськогосподарської техніки. Популярність продукції торгової марки «VAMP» полягає в оптимальному співвідношенні високої якості і конкурентоспроможної ціни.

ВИРОБНИЦТВО ТАРИ

Черкаський завод автохімії пропонує понад 200 видів полімерної тари різної форми та об’єму. Наявність власної лабораторії, потужного виробництва і високий професіоналізм фахівців дозволяють випускати тару найвищої якості для зберігання та транспортування різноманітних сумішей та речовин. Ми завжди готові порадити, проконсультувати та допомогти при виборі тари.

30 років на ринку!
50 країн світу користуються
нашою продукцією
200 видів власної тари
200 тонн якісної
продукції щодня!
300 видів технічних
рідин для автомобілів!
№1 із провідних
виробників України

Місія компанії

Ми – компанія-лідер у виробництві і продажі світовому споживачеві якісної автохімії і олив. Ми даємо впевненість і задоволення потреби в якісній продукції для автомобілів, зробленій за сучасними технологіями. Ми створюємо максимально ефективний, професійний, успішний колектив і коло партнерів. Стратегія лідера не дозволяє зупинятися на досягнутому, і ми продовжуємо розвивати виробничі потужності і розширювати асортиментну пропозицію.

Культура компанії

Ми працюємо з співробітниками, які повною мірою поділяють цінності компанії, і докладаємо максимум зусиль, щоб кожен відчував задоволення від своєї діяльності. Ми заохочуємо прагнення нашого колективу до постійного професійного вдосконалення, оскільки вважаємо, що кваліфікована робота нашої команди і відповідальне ставлення до якості продукції вносить значний вклад в ринок автохімії України.