Умови використання

Ласкаво просимо на офіційний сайт ТОВ «Черкаський завод автохімії»!

Умови використання сайту www.vamp.ua

Надання доступу та використання сайту www.vamp.ua, інформації, матеріалів, продукції та послуг, які доступні на cайті (надалі — «сайт «Черкаського завода автохімії»), регулюються цими умовами використання (надалі — «Умови використання сайту»).

Компанія підтримує цей веб-сайт для оперативного і постійного надання необхідної, достатньої і актуальної інформації про Компанію, а також про продукцію. Використовуючи матеріали сайту, відвідувач надає своє згоду з цими умовами. Будь ласка, не використовуйте цей веб-сайт, якщо ви не погоджуєтеся із цими умовами. Умови використання сайту можуть час від часу оновлюватися. Нові версії будуть розміщені на сайті «Черкаського завода автохімії» та набувають чинності одразу після їх опублікування.

1. Політика щодо захисту персональних даних та конфіденційної інформації

Всі персональні дані, які надаються компанії ТОВ «Черкаський завод автохімії» у процесі використанні сайту, будуть оброблятися відповідно до Політики конфіценційності.

2. Авторське право та використання матеріалів сайту «Черкаського завода автохімії»

Сайт «Черкаського завода автохімії» та матеріали, які розміщені на сайті «Черкаського завода автохімії», захищені правами інтелектуальної власності, у тому числі авторськими правами, правами на використання комерційних найменувань та торговельних марок. Крім того, весь контент цього сайту захищений авторським правом, так як був створений на основі колективної творчості у відповідності до законодавства. Будь-яке неправомірне використання цих торгових марок або інших матеріалів, що категорично заборонене, вважається порушенням авторського права, законодавства про торгові марки або інших прав на промислову власність.

3. Посилання з інших сайтів на сайт «Черкаського завода автохімії»

Щоб розмістити посилання на www.vamp.ua, потрібна попередня письмова згода від ТОВ «Черкаський завод автохімії».

4. Частини сайту для Партнерів, які захищені паролем

Частини сайту «Черкаського завода автохімії», які захищені паролем, призначені виключно для Партнерів Компанії. Право на використання частин сайту, які захищені паролем, закінчується у разі припинення дії контракту (договору).
Зверніть увагу: Паролі не можуть надаватися третім особам і повинні бути захищені від несанкціонованого доступу. Якщо вам стало відомо про будь-яке несанкціоноване використання вашого пароля, вам потрібно негайно повідомити про це компанію «Черкаський завод автохімії». Компанія «Черкаський завод автохімії» не несе відповідальності та не має жодних фінансових зобов'язань за шкоду, якої було завдано в результаті неналежного використання паролів

6. Обмеження відповідальності

Компанія ТОВ «Черкаський завод автохімії» докладатиме усіх зусиль, щоб забезпечити достовірність всієї інформації та матеріалів, які розміщені на сайті. Однак «Черкаський завод автохімії» не може гарантувати достовірність всієї інформації та матеріалів і не несе відповідальності та не має жодних фінансових зобов'язань за точність, повноту та достовірність будь-якої інформації та Матеріалів, які розміщуються на сайті. Ми не гарантуємо, що робота цього сайту буде неперервною чи безпомилковою, що може завдати шкоди обладнанню або програмному забезпеченню.
«Черкаський завод автохімії» не гарантує, що сайт буде сумісний з обладнанням або програмним забезпеченням, яке ви можете використовувати, та не гарантує, що сайт буде працювати весь час або у будь-який час. Компанія не несе відповідальності та жодних фінансових зобов'язань за використання сайту «Черкаського завода автохімії». Адміністрація Сайту залишає за собою право змін та доповнень всіх матеріалів сайту, а також даних умов використання Сайту без попереднього повідомлення користувачів.

8. Вибір права, юрисдикція та місце провадження

Використання сайту ТОВ «Черкаського завода автохімії» та цих Умов використання сайту регулюється законодавством України. Якщо інше не передбачено законом, суди України мають виключну юрисдикцію та є єдиними органами вирішення будь-якого спору, який виникає з приводу використання сайту «Черкаського завода автохімії» чи цих Умов використання сайту або у зв’язку з ними.

9. КОНТАКТИ

Якщо у Вас є якісь зауваження чи питання з приводу сайту та Політики конфіденційності, звертайтесь до нас за наступними контактними даними:
Юридична та поштова адреса: 18003 Україна, м. Черкаси, вул. Вячеслава Чорновола 118, а/я 729
Електронна пошта: office@vamp.ua.