Виробництво тари

Компанія Черкаський завод автохімії пропонує вигідні умови співпраці з виробництва і продажу тари оптом.

Виробництво пластикових каністр, ПЕТ пляшок і кришок – одне з ключових напрямків роботи компанії. Ми виробляємо понад 200 видів каністр різної форми і розмірів для зберігання і транспортування рідин. Ви можете замовити ексклюзивне виготовлення каністр у відповідності зі своїми вимогами і побажаннями, а також з використанням своїх прес-форм. У нашому розпорядженні великий парк європейського видувного обладнання, а також необмежені можливості з виготовлення індивідуальних проектів. Ми запропонуємо оптимальний варіант тари і комплектуючих, якщо Ваше виробництво в області автохімії, агрохімії, побутової хімії і будівельної промисловості. Досвід, наявність потужного виробництва і високий професіоналізм фахівців дозволяють випускати продукцію найвищої якості для зберігання і транспортування різних рідин.

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ

  • Висока якість продукції
  • Можливість виготовлення тари будь-якого об’єму і форми
  • Широка колірна гамма
  • Виробництво виробів на прес-формах замовника
  • Найкоротші терміни виконання замовлень
  • Доступна вартість, знижки на великий опт
ОПЕРАТИВНІСТЬ. Налагоджений механізм роботи гарантує виконання робіт з виробництва каністр, ПЕТ пляшок і кришок точно в строк. Наші фахівці розроблять для Вас форму, підберуть колір і допоможуть скомплектувати каністри для лінійки продукції. Ви можете замовити каністри оптом будь-якого об’єму: від 0,25 літра до 10, 20 і 30 літрів.
ДИЗАЙН. Величезний досвід проектування дозволяє нам створювати ексклюзивні каністри для будь-яких цілей. Ми пропонуємо виробництво каністр з наших прес-форм, або ж, за бажанням замовника, фахівці компанії розроблять індивідуальний дизайн каністр. Ви можете замовити тару будь-якої колірної гами, вибравши з палітри понад 500 кольорів і відтінків.
ЯКІСТЬ. Тара виготовляється з пластика високої якості, відрізняється стійкістю від впливу зовнішнього середовища. Використання надійного італійського обладнання гарантує високу якість тари. Каністри і ПЕТ тара випускаються згідно з технологічним регламентом, нормам і вимогам виробництва. Всі вироби сертифіковані, проходять випробування на міцність.
ВАРТІСТЬ. Новітні технології, які ми використовуємо, знижують собівартість тари, тому ми пропонуємо вигідні ціни. Замовте у нас виготовлення пластикової продукції, і ми доставимо вам її точно в строк.