Хто він український виробник?

Хто він український виробник?

Гальмівні рідини від українського виробника – секрети виробництва, якість продукту, визнання.

ТОВ Черкаський завод автохімії відомий на теренах України давно, має широку лінійку продукції, яку ви можете знайти в спеціалізованих магазина, АСЗ, СТО та навіть в маленьких крамничках поруч з будинком. Історія становлення - довгий шлях від ідеї однієї людини до реалізації та побудови виробництва великою командою, дорога в довжину більше 20 років.

Залучаючи вас за куліси виробництва, прагнемо надати інсайт в кілька ключових аспектів:

1. Європейська сировина: вибір європейської сировини підтверджує підхід до виробництва високоякісних продуктів та відповідальності перед споживачем.

2. Інновації та автоматизація: дослідження та вдосконалення рецептур, технологій та автоматизації виробничих процесів свідчать про прагнення до високої якості продукції.

3. Широкий асортимент продукції та тари: 300 видів продукції покривають потреби у комплексному обслуговуванні як легкового, так і вантажного транспорту, спецтехніки та сільськогосподарських машин. Понад 200 видів тари, задовольняючи не лише власні потреби, але й враховуючи різноманіття запитань ринку.

Відкриваючи завісу таємниць, покладаємо акцент на прозорість, яка є основою успіху взаємовідносин з партнерами та клієнтами, а головне з аудиторами міжнародної компанії QSCert, що кожного року інспектують, і кожного року підтвердження сертифікату ISO 9001:2015. І це лише частковий внесок у спільний прогрес.

Гальмівні рідини від вітчизняного виробника


Гальмівні рідини від вітчизняного виробника, що вдало конкурують з європейськими виробниками.

Виробники засобів автохімії, в тому числі, і гальмівної рідини, розробляють, узгоджують зі споживачем, нормативні документи – технічні умови, в яких регламентуються якісні показники продукту, адаптовані до своїх кліматичних умов, вимог автопарку тощо.

Черкаський завод автохімії виробляє гальмівні рідини, які за своїми якісними властивостями та асортиментом відповідають розробленим, узгодженим та внесеним до Бази даних технічних умов України, нормативними документами на всю продукцію, та відповідають санітарно- епідеміологічним вимогам.

При виробництві гальмівних рідин ТОВ "ЧЗА" використовує компоненти, сировину Європейських виробників, що відповідають міжнародним стандартам. Сировина піддається вхідному контролю, всі стадії виробництва та фасування продукції контролюються відповідно до вимог технологічного процесу.

Контроль якості сировини та готової продукції проводиться в лабораторії заводу, оснащеної необхідним для цього обладнанням: пристроєм для визначення рівноважної температури кипіння, кріотермостатом для визначення в’язкості при низьких температурах та інш.,

Вимірювальні можливості лабораторії підтверджені Держстандартом.

Оскільки гальмівна рідина являється гігроскопічною рідиною і її властивості можуть погіршитись при потраплянні вологи, виробником вживаються заходи що герметизації тари – запаювання горловини фольговою вставкою.

Процес приготування гальмівної рідини технологічно складний та вимагає великої уваги до деталей на кожному етапі:

1.Підготовка сировини: Починаючи з основної складової гальмівної рідини - гліколю, проводять його обробку та очищення від домішок. Важливо забезпечити високу чистоту гліколю, який буде використовуватися для подальших етапів виробництва.

2.Додавання допоміжних речовин: до очищеного гліколю додаються різноманітні допоміжні речовини, такі як інгібітори корозії, антиоксиданти та інші добавки, які покращують властивості гальмівної рідини та забезпечують її стабільність під час експлуатації.

3.Змішування та Реакція: Спеціально підготовлені реакційні ємності використовуються для змішування складових та ініціювання хімічної реакції, яка призводить до утворення гальмівної рідини. Цей етап вимагає точного контролю температури та часу реакції для забезпечення однорідності продукту.

4.Тестування та Контроль Якості: Остаточний продукт піддається обширному тестуванню для перевірки властивостей, таких як температурна стабільність, коефіцієнт в'язкості та корозійна активність. Контроль якості гарантує, що гальмівна рідина відповідає встановленим стандартам та готова до використання в автомобільних гальмівних системах.

Коротко про основні вимоги до якісних гальмівних рідин.

По-перше, це температурні властивості: гальмівної рідини повинна залишатися рідиною, тобто при робочих умовах не кипіти і не замерзати. Під час гальмування рідина в робочих циліндрах нагрівається до досить високих температур. Якщо температура досягне точки кипіння, може утворитися парова пробка і педаль провалюється, ефективність роботи гальм різко знижується.

Крім того, гальмівна рідина повинна мати антикорозійні та змащувальні властивості. Для рухомих деталей гальмівної системи робоча рідина призначена служити природним змащувальним засобом, оскільки інших антифрикційних продуктів в їх зоні тертя немає. Важливо також те, що конструктивні елементи зі сталі та кольорових металів не повинні піддаватися корозійному впливу від речовин, які входять у склад тормозної рідини.

«Ігнорувати своєчасну заміну ГР надзвичайно небезпечно»

Ще один важливий момент - вплив гальмівної рідини на гуму, зокрема, ущільнювачі тормозних циліндрів. Під впливом рідини може відбуватися зміна об’єму гумових деталей, що може стати причиною їхнього пошкодження при русі поршнів, а усадка може спричинити витік рідини.

Де купувати? На сьогодні в Україні виробників гальмівних рідин не так вже й багато. Вище ми говорили, що ГР - продукт складної рецептури, тому виробництво рідин для гальмівної системи вимагає серйозного обладнання, суворого дотримання технологічних процесів, в яких немає місця для помилок.

"Черкаський Завод Автохімії"

Один із таких виробників - "Черкаський Завод Автохімії" (ТОВ "ЧЗА"), виробляє гальмівні рідини, які за своїми якісними властивостями та асортиментом відповідають розробленим, узгодженим та внесеним до Бази даних України, технічним умовам на цю продукцію.

VAMP ДОТ-4 Premium

Представляємо вашій увазі ГР- VAMP ДОТ-4 Premium, якісні та технічні характеристики якої узгоджені з вимогами міжнародних стандартів: SAE J 1703/ SAE J 1704; ISO 4925.

Якість ГР згідно ТУ перевіряється за показниками, серед яких:

- рівноважна температура кипіння (ERBR) при атмосферному тискові 101,3 кПа сухої та зволоженої рідини

- в’язкість кінематична за температурою мінус 40℃

- стабільність за високою температури не повинна перевищувати 5℃.

Також нормуються вплив на гуму, взаємодія з металами, випаровуваність, показник активності водневих іонів (рН), низькотемпературні властивості та інші.

Основні Переваги:

1.Стійкість до корозії: у складі продукції присутні включає в себе протикорозійні компоненти, що забезпечують високий рівень захисту від корозії, подовжуючи термін служби гальмівної системи вашого транспортного засобу.

2.Склад ГР забезпечує високий показник кипіння сухої та зволоженої рідини та необхідний рівень в’язкості за низьких температур.

3.VAMP ДОТ-4 Premium готовий забезпечити вам найвищий рівень безпеки та ефективності гальмівної системи.

4.Естетика та прогресивний дизайн: упаковка VAMP ДОТ-4 Premium вражає своєю стильністю та вишуканістю, підкреслюючи прогресивний характер продукту.

«Не відкладайте своє безпечне водіння на завтра!»

«Інновації та переваги VAMP ДОТ-4 Premium»

Все це свідчить про високий рівень виробництва, турботу про якість продукції та клієнта. Адже не дарма продукція компанії має хороші відгуки і користується попитом не лише на вітчизняному ринку, де вона популяризується під торговою маркою "VAMP", але і в країнах близького та далекого зарубіжжя.

Експорт продукції ТМ VAMP

Широка географія експорту - включаючи країни Європи (Польща, Болгарія, країни Прибалтики) з аналогічним кліматом до України, а також країни з більш теплим кліматом (Ізраїль, Чилі, Йорданія) - свідчить про високі експлуатаційні характеристики рідин.

Процес запуску продажу в будь-якій країні включає важливий етап отримання Сертифіката Відповідності згідно вимог імпортерів, який підтверджує відповідність продукту встановленим стандартам та нормам цієї країни. Цей документ видається державними органами після ретельного тестування та оцінки продукту з погляду якості, безпеки та відповідності стандартам.

Ці етапи сприяють успішному введенню продукції на новий ринок та забезпечують довіру споживачів до бренду ТМ VAMP."

Наостанок, підсумовуючи головні тези - технології, використовувані у виробництві гальмівних рідин, постійно еволюціонують з метою покращення їхніх характеристик. Сучасні формули гальмівних рідин враховують стандарти щодо термічної стійкості, стійкості до окислення і сумісності з різними матеріалами гальмівної системи.

Моніторинг ринку та реакція на потреби споживачів також відіграють ключову роль у виробництві гальмівних рідин. Сучасні автовиробники активно вивчають вимоги ринку та здатність гальмівних рідин відповідати високим стандартам безпеки та екологічних норм.

Завершуючи, можна визначити, що виробництво гальмівних рідин - це складний та відповідальний процес, який вимагає поєднання передових технологій, суворого контролю якості та відповідності вимогам ринку. Тільки таким чином можна забезпечити безпеку та надійність гальмівної системи автомобіля, що є ключовим аспектом для захисту життя та здоров'я водіїв та пасажирів.

Для прикладу, продаж на експорт гальмівної рідини ТМ VAMP 2023-2024 фінансового року – 9739,498 тон, за 2019-2024 – 142796,474 тон.

По Україні за 2023-2024 фінансового року – 52 329,665 тон, за 2019-2024 – 411 300,360 тон.

Обираючи гальмівні рідини під торговою маркою "VAMP", ви йдете по шляху безпеки та надійності!

08.01.2024