Як вибрати склоомиваючу рідину?

При покупці необхідно звернути увагу на чотири найважливіших параметра: склад, температура замерзання (якщо це незамерзайка), упаковка і запах.

Склад. Обов'язковим компонентом склоомиваючої рідини є поверхнево-активні речовини (ПАР), які виконують функцію очищувача і відмивають забруднення з лобового скла. Для того, щоб рідини були дружніми по відношенню до навколишнього середовища, необхідно, щоб пави мали високий рівень біорозпаду. Всі склоомиваючі рідини Черкаського заводу автохімії проходять цей тест про що ми надаємо Декларацію про відповідність.

Що стосується зимової рідини, то тут важливий вид спирту, який. Допускається використання високоочищеного етилового або ізопропілового спирту, які безпечні, як для водія, так і пасажира та забезпечують ефективну роботу омивача в будь-який мороз. Якщо Ви побачите на етикетці засобу в складі наявність метилового спирту – поставте пляшку на полицю.

Температура замерзання. Цей параметр дуже важливий для зимової рідини, оскільки від нього залежить, що станеться з омивачем в мороз. Якщо ви купуєте готову незамерзайку на ній вказується при яких температурах рідина не замерзає. Як правило, виробники маркують етикетки -5 °, -10 °, -20 ° і т. д. Який з варіантів вибрати залежить від клімату, в якому Ви проживаєте. Упаковка. Тут все просто, вибираєте, що Вам більше подобається.

Запах. Що стосується аромату самого омивача, то найголовніше правило – це щоб він не був різким. А якщо Ви страждаєте на алергію – вибирайте продукт в складі якого відсутні барвники та ароматизатори