Лабораторія

Контроль якості продукції Черкаського заводу автохімії здійснюється в лабораторії, оснащеній сучасним обладнанням. У 2016 році в лабораторії було проведено оцінювання вимірювальних можливостей Державним підприємством «Черкаським науково-виробничим центром стандартизації, метрології та сертифікації» та був виданий «Сертифікат визнання вимірювальних можливостей» № РЯ 0041/16 від 30.11.2016р. В 2021 році було проведено аудит системи вимірювань відповідно до вимог ДСТУ ISO 10012:2005 та видано «Сертифікат визнання вимірювальних можливостей» № РЯ 0087/21 від 01.12.2021р.

Сучасне виробництво автохімії – це високотехнологічний процес, який вимагає жорсткого контролю. Продукція компанії проходить контроль якості висококваліфікованими фахівцями на всіх етапах виробництва. Щодня ми здійснюємо глибокий аналіз сировини, що надходить, а також проводимо випробовування олив, мастильно-охолоджуючих рідин. Лабораторія компанії оснащена сучасним обладнанням і відповідає світовим вимогам в галузі управління якістю. Фахівці компанії мають досвід в області розробки і виробництва широкого асортименту мастильних матеріалів, що гарантує не тільки високу якість продукції, а й оперативне виконання замовлення.

Лабораторні дослідження дозволяють технологам компанії постійно вдосконалювати рецептури, що застосовуються на підприємстві, та створювати нові. Такий підхід забезпечує високу споживчу якість продукції. Наявність власної лабораторії і компетентного персоналу гарантує гнучкість процесу виробництва компанії Черкаський завод автохімії.