Осінній корпоратив Черкаського завода автохімії

Черкаський завод автохімії провів корпоратив в теплому сімейному колі, але з властивим компанії масштабом! У цьому році він пройшов у форматі автоквеста, в якому співробітники компанії змогли перевірити не тільки знання ПДР, а й позмагатися в спритності, витривалості та ерудиції. Учасники кожної з 14 команд повинні були вирішувати інтелектуальні завдання.

23 роки – саме стільки Черкаський завод автохімії працює на ринку. За цей час ми стали одним з найбільших виробників рідин технічного призначення для автомобільної промисловості. Торгові марки ЧЗА («VAMP», «ПОЛЮС», «Гостовский продукт», «ALTAIR», «ZZIMA») вибирають автомобілісти, не тільки в Україні, але в багатьох країнах світу.

Компанія ЧЗА – це колектив професіоналів-однодумців, для яких немає неможливих завдань! Якість і високий рівень обслуговування – ось за що нас цінують всі ці роки.

Осінній корпоратив Черкаського завода автохімії 0Осінній корпоратив Черкаського завода автохімії 1Осінній корпоратив Черкаського завода автохімії 2Осінній корпоратив Черкаського завода автохімії 3
01.09.2018