Фотоконкурс від VAMP

Фотоконкурс від VAMP

Бренд №1 VAMP оголошує перший літній фотоконкурс із МЕГА подарунками і простими правилами: розміщуйте фото – збирайте лайки – отримуйте подарунки. Залиште в коментарях своє фото з будь-якою продукцією VAMP на фоні свого автомобіля або красивих місць.

УМОВИ:

  1. Поставити «подобається» та бути підписаним на нашу сторінку VAMP. Моторні оливи та автохімія.

  2. Зроби репост цієї публикаціі.

  3. Розмістити у коментарях фото.

  4. Один учасник – одне фото.

  Чим більше лайків, тим більше шансів отримати подарунки.

 1,2,3 місця – Антифриз G12+ 5л, моторна олива ENERGY 5W-40 4л, гальмівна рідина DOT-4VAMP0,5 л, очищувач слідів комах VAMP.

 4 і 5 місця – Антифриз G12+ 5л, гальмівна рідина DOT-4 VAMP.

П’ять переможців ми оберемо 1 серпня і опублікуємо їхні фото на своїй сторінці у соцмережах.

 Правила та умови конкурсу

1. Організатор конкурсу, територія та строки (тривалість) проведення конкурсу.

1.1. Організатором конкурсу є ТОВ «Черкаський завод автохімії», що знаходиться за адресою: Україна, м Черкаси, вул. Чорновола 118 (далі організатор).

1.2. Акція проводиться на всій території України (крім АР Крим і тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей).

1.3. Конкурс триватиме з 9 по 31 липня2019 року. Призи розігруються 1 серпня.

1.4. Участь можлива тільки протягом терміну, який вказаний в п. 1.1.3

2. Учасники конкурсу

2.1. Учасниками конкурсу можуть бути будь-які особи, які є громадянами України і проживають на території України, і досягли повноліття (18 років) (далі - Учасники конкурсу).

2.2. Учасниками конкурсу можуть бути тільки діючі підписники сторінки в Facebook, яка розташована за посиланням https://www.facebook.com/VAMPua/

3. Умови участі в конкурсі

3.1. Учасником конкурсу вважається особа, яка відповідає вимогам п.п. 2.1, 2.2 цих Умов, і яка належним чином виконала всі вимоги цих Умов.

3.2. Для участі в конкурсі необхідно підписатися на сторінку Facebook https://www.facebook.com/VAMPua/ і поставити на ній «Подобається» (Like).

3.3. Перемога на будь-якому етапі не є підставою для виключення переможця з наступних розіграшів.

4. Визначення переможців

4.1. Переможці визначаються 1 серпня 2019.

5. Призовий фонд

5.1. Призами конкурсу є: олива моторна 5W-40 ENERGY, антифриз G12 + червоний, гальмівна рідина VAMP ДОТ-4, очищувач слідів комах VAMP.

6. Умови отримання призів

6.1. Переможці можуть отримати приз особисто в Організатора за адресою: м Черкаси вул. В'ячеслава Чорновола 188, або замовити доставку в будь-яке відділення «Нова Пошта». Витрати на пересилання в такому випадку бере на себе запрошуюча сторона Конкурсу.

7. Інші умови

7.1. Всі учасники конкурсу дають згоду на зберігання і обробку їх персональних даних.

7.2. Створені для і в рамках терміну дії Конкурсу твори як фото, відео, тексти і т.д. можуть бути використані Організатором в подальшому на свій розсуд.

7.3. Компанія «Facebook Inc.» не має ніякого відношення до Організатора Конкурсу, способів або методів проведення конкурсу.

09.07.2019