Осінній Challenge від VAMP

Осінній сезон нещодавно розпочався, а бренд VAMP вже розпочинає Challenge з підготовки автомобіля до зимових холодів. Ми дбаємо про автомобілістів України та забезпечуємо високоякісними антифризами VAMP від українського виробника. Пишіть коментарі та отримуйте корисні подарунки.

УМОВИ
1. Поставити «подобається» та бути підписаним на нашу сторінку VAMP. Моторні оливи та автохімія
2. Зробити репост цієї публикаціі
3. Продовжити фразу Антифризи VAMP, тому що…
4. Один учасник – безліч коментарів
5. Чим більше коментарів, тим більше шансів отримати подарунки

П’ять переможців за креативність коментаря команда  обере 4 жовтня.


Правила та умови конкурсу

1. Організатор конкурсу, територія та строки (тривалість) проведення конкурсу.

1.1. Організатором конкурсу є ТОВ «Черкаський завод автохімії», що знаходиться за адресою: Україна, м Черкаси, вул. Чорновола 118 (далі організатор).

1.2. Акція проводиться на всій території України (крім АР Крим і тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей).

1.3. Конкурс триватиме з 20 вересня по 4 жовтня 2019 року.

1.4. Участь можлива тільки протягом терміну, який вказаний в п. 1.1.3

2. Учасники конкурсу

2.1. Учасниками конкурсу можуть бути будь-які особи, які є громадянами України і проживають на території України, і досягли повноліття (18 років) (далі - Учасники конкурсу).

2.2. Учасниками конкурсу можуть бути тільки діючі підписники сторінки в Facebook, яка розташована за посиланням https://www.facebook.com/VAMPua/

3. Умови участі в конкурсі

3.1. Учасником конкурсу вважається особа, яка відповідає вимогам п.п. 2.1, 2.2 цих Умов, і яка належним чином виконала всі вимоги цих Умов.

3.2. Для участі в конкурсі необхідно підписатися на сторінку Facebook https://www.facebook.com/VAMPua/ і поставити на ній «Подобається» (Like).

3.3. Перемога на будь-якому етапі не є підставою для виключення переможця з наступних розіграшів.

4. Визначення переможців

4.1. Переможці визначаються 4 жовтня 2019.

5. Призовий фонд

5.1. Призами конкурсу є: антифриз G12 + червоний.

6. Умови отримання призів

6.1. Переможці можуть отримати приз особисто в Організатора за адресою: м Черкаси вул. В'ячеслава Чорновола 188, або замовити доставку в будь-яке відділення «Нова Пошта». Витрати на пересилання в такому випадку бере на себе запрошуюча сторона Конкурсу.

7. Інші умови

7.1. Всі учасники конкурсу дають згоду на зберігання і обробку їх персональних даних.

7.2. Створені для і в рамках терміну дії Конкурсу твори як фото, відео, тексти і т.д. можуть бути використані Організатором в подальшому на свій розсуд.

7.3. Компанія «Facebook Inc.» не має ніякого відношення до Організатора Конкурсу, способів або методів проведення конкурсу.

17.09.2019