Моторні оливи VAMP 10W-40, 5W-40, М10Г2к та М10ДМ - ваш вибір для надійної роботи сільськогосподарської техніки.

Наша компанія пропонує широкий асортимент високоякісних моторних олив, спеціально розроблених для сільськогосподарських машин. Наші продукти гарантують ефективну роботу двигунів та продовження терміну служби, що є важливим фактором для вашого успішного бізнесу.

Моторна олива VAMP 10W-40 - оптимальний вибір для високообертових чотиритактних дизельних та бензинових двигунів різних сільськогосподарських машин. Забезпечує надійний захист двигуна, полегшує запуск в зимових умовах та дозволяє збільшити інтервали заміни, що економить ваш час та кошти.

Моторна олива VAMP 5W-40 підходить для бензинових та дизельних двигунів легкових автомобілів, мікроавтобусів та вантажівок відповідно до рекомендацій виробників. Вона має високі експлуатаційні властивості, забезпечує захист від зносу та знижує витрати палива. Стабільність характеристик олива дозволяє збільшити інтервал заміни, що особливо важливо при інтенсивному використанні сільськогосподарської техніки.

Олива VAMP М10Г2к призначене для форсованих дизелів, тракторних та автомобільних двигунів без турбонаддува. Воно має високу окислювальну стійкість, детергентні властивості та ефективно захищає двигун від корозії та зносу. Застосування масла відповідно до документації експлуатації техніки гарантує його ефективну дію та надійність роботи двигуна.

Олива VAMP М10ДМ – сезонна олива, розроблена для форсованих дизелів тракторної та автомобільної техніки без турбонаддува. Забезпечує надійну роботу двигуна в будь яких погодних умовах та має відмінні протизношувальні властивості. Олива VAMP М10ДМ є надійним захистом для вашої сільськогосподарської техніки, забезпечуючи її безперебійну роботу протягом усього сезону.

Вибір якісної моторної оливи є ключовим фактором для ефективної роботи сільськогосподарської техніки та продовження терміну служби двигунів.

image

Для господарств з великою кількістю одиниць техніки ми пропонуємо придбати оливу в кубах. Такий спосіб має ряд переваг для вас та вашого бізнесу:

  • 1.Забезпечує економію часу та ресурсів, оскільки великі обсяги масла дозволяють планувати запаси та уникнути постійного замовлення. Ви зможете оперативно обслуговувати свою техніку та уникнути простоїв, що важливо для збереження безперебійної роботи процесів у вашому господарстві;
  • 2.Оптова закупка моторних олив у кубах дозволяє знизити вартість одиниці товару. Ви отримуєте вигідні ціни, що сприяє підвищенню вашої прибутковості та конкурентздатності на ринку.

Крім того, оптова покупка у кубах забезпечує зручність транспортування та зберігання масла. Куби мають компактні розміри та зручні габарити, що полегшує їх транспортування та розміщення на вашому складі. Це дозволяє знизити витрати на логістику та зберігання масла, що в свою чергу позитивно впливає на вашу ефективність та економію коштів.

Наша команда експертів завжди готова надати вам всю необхідну інформацію та консультацію для вибору найбільш підходящого моторного масла для ваших потреб. Ми цінуємо ваш бізнес і працюємо для вашого успіху, тому ви можете розраховувати на якісну підтримку та надійні продукти від нашої компанії.

23.05.2023