Історія бренда VAMP

Свою історію бренд VAMP починає з 1990 року, з організації ПП «ВАМП», основним видом діяльності якого був продаж різних товарів – побутової хімії, автокосметики, рідин для автомобілів.

Уже в 1995 році підприємство почало випускати продукцію під торговою маркою «VAMP», спочатку на Шосткинському заводі хімреактивів, а потім в 1998 році і на своїх виробничих потужностях. У тому ж 1998 році з придбанням обладнання з виробництва поліетиленової тари було розпочато виробництво продукції в своїй оригінальній упаковці. Це послугувало першими гарантіями якості продукту, упаковки, своєчасної логістики та впізнаваності на ринку. Можна з упевненістю заявити, що це перший етап формування VAMP як бренду.

Завдяки динамічним темпам зростання виробництва і продажів, бездоганній ділової репутації та якості, в 2002 році ми стали офіційним постачальником продукції ТМ «VAMP» на головний конвеєр «Авто ЗАЗ-ДЕУ».

2003 рік – ми виходимо на міжнародний ринок з продукцією ТМ «VAMP», зокрема укладаємо договір на експорт наших гальмівних рідин в Грецію. З цього моменту починається активне просування продукції ТМ «VAMP» на експорт, і незабаром VAMP уже присутній в магазинах Болгарії, Казахстану, ОАЕ, Молдови, Грузії, Алжиру, Польщі та інших країн.

2006 рік – ми вводимо в експлуатацію автоматичну установку з виробництва охолоджуючих рідин, а також автоматичну лінію розливу гальмівних рідин, яка в автоматичному режимі етикетує каністри, здійснює наливання продукту, герметичне закупорювання і маркування каністри. Впровадження автоматичних ліній дозволило не тільки збільшити виробничу потужність і об’єм продукції, а й контролювати процес виробництва і точного фасування продукції ТМ «VAMP» за допомогою комп'ютерної системи.

2007 рік – ми провели ребрендинг ТМ «VAMP», оновили і розширили лінійку продукції ТМ «VAMP», перевели її в нову каністру, яка відрізняється сучасним дизайном, ергономічністю, кришкою із захисним кільцем. Разом з каністрою змінився і дизайн етикетки. Як нова каністра, так і нова етикетка виконані в єдиному корпоративному стилі.

2014 рік – ми розширюємо асортимент VAMP новими видами олив на високоякісній основі: 5W-30, 5W-40.

І ми не зупиняємося на цьому! ...

Продукція бренда: